česky english deutsch

PRIM Apartmány Bedřichov, Jizerské hory

Under construction:

Sjezdovky pro děti i pokročilé

lyžování Bedřichov

Sjezdový areál v Bedřichově nabízí tratě lehké a střední obtížnosti. Sjezdovky jsou umístěny na horských loukách, takže jsou široké a přehledné. I menší děti tak mohou strávit den na lyžích bezpečně. Díky orientaci svahů k severu lyžujete na slunci celý den a přitom na dobrém sněhu.

 

 

180 km běžkařských tratí – Jizerská magistrála

Jizerská magistrála, běžky

Jizerské hory a Bedřichov jsou už dlouho synonymem běžeckého lyžování. Hustá síť lesních silniček a cest se v zimě změní na opravdový ráj, který v České republice a střední Evropě jen těžko hledá srovnání. 180 kilometrů strojově upravovaných tratí nabízí optimální podmínky pro klasiku a bruslení. Přijeďte klidně na měsíc a každý den můžete jet jinou trasu. Dopoledne na sjezdovkách, odpoledne na běžkách a večer ještě na zahradě sáňkovat nebo stavět sněhuláka s dětmi.

 

Wellness, odpočinek a zábava

wellness

Bedřichov je jediné horské středisko v České republice, kam jezdí MHD ze dvou velkých měst – Liberce a Jablonce nad Nisou. Obě města jsou vzdálena jen deset minut jízdy autem a nabízejí řadu možností pro relaxaci a zábavu po náročném sportovním dni nebo třeba při nepřízni počasí.

 

© PRIM Apartmány Bedřichov |  tel.: +420 720 520 670  |  e-mail: info@primapartmany.cz