česky english deutsch

Letní dovolená v Jizerkách – PRIM Apartmány Bedřichov

Dovolená v zeleni, dovolená na zdravém vzduchu, dovolená v přírodě – to vše u nás v apartmánu k pronájmu pro letní pobyt s dětmi, či bez nich najdete a navíc ještě mnoho dalšího:

Na kole - Jizerské hory a okolí

cykloturistika

Málokterá oblast České republiky je tak vhodná pro rodinné cyklovýlety jako Jizerské hory. Hustá síť silniček a zpevněných lesních cest s vyloučením provozu automobilů spolu s nepříliš náročnými profily tratí jsou ideálními předpoklady pro cykloturistiku. U nás v Jizerkách můžete pustit i malé děti na kole bez obav, žádné auto nemusíte za celý den potkat, když nebudete chtít. A ti nejmenší cyklisté a cyklistky mohou k prvnímu tréninku využít nedaleké parkoviště u sjezdového areálu, které je v létě pro automobily uzavřeno a slouží jako víceúčelová sportovní plocha.

 

Pěší výlety – čistá příroda Jizerských hor

výlety po Jizerkách

V Jizerských horách načerpáte nové síly v čisté přírodě. Krásné lesy plné borůvek a hub, vrcholová vřesoviště, romantické potůčky a vodopády. To vše výborně dostupné po značených cestách, v terénu, který není ani pro menší děti náročný.

Cestou se můžete vykoupat v krásné horské přehradě nebo se jinak osvěžit v některém z kiosků či tradičních chalup. Už se Vám sbíhají sliny?

 

Poznávání, zábava a kultura

ZOO Liberec

Letní pobyt s dětmi v Jizerských horách nemusí být jenom ve znamení sportu a přírody. Blízké okolí nabízí řadu možností k výletům na hrady, zámky a jiná významná místa, kudy kráčela historie nejenom v Česku, ale i v blízkém Polsku a Německu. Řada muzeí a tematických expozic nabídne zábavu a poznání při nepřízni počasí.

A odpoledne ještě stihnete s dětmi navštívit libereckou ZOO s bílými tygry nebo zajít na film do některého z libereckých multikin.

 

© PRIM Apartmány Bedřichov  |  telefon: +420 720 520 670  |  e-mail: info@primapartmany.cz