česky english deutsch

Zimní pobyty – PRIM Apartmány Bedřichov, Jizerské hory

Hledáte-li pronájem pro zimní pobyt v Jizerských horách s dětmi nebo bez nich, ať již je to zimní dovolená nebo jarní prázdniny v Bedřichově, vždy u nás budete mít tyto výhody:

Sjezdovky pro děti i pokročilé

lyžování Bedřichov

Sjezdový areál v Bedřichově nabízí tratě lehké a střední obtížnosti. Sjezdovky jsou umístěny na horských loukách, takže jsou široké a přehledné. I menší děti tak mohou strávit den na lyžích bezpečně. Díky orientaci svahů k severu lyžujete na slunci celý den a přitom na dobrém sněhu.

PRIM Apartmány jsou umístěny u sjezdovky Malinovka, odskočit si z lyžování trochu odpočinout do Vašeho vyhřátého apartmánu tak není žádný problém. Nároční lyžaři naleznou v pohodlném dosahu zhruba třiceti minut jízdy autem dva sjezdové areály nabízející tratě vyšší obtížnosti, a to areál Ještěd a Tanvaldský Špičák.

 

180 km běžkařských tratí – Jizerská magistrála

Jizerská magistrála, běžky

Jizerské hory a Bedřichov jsou už dlouho synonymem běžeckého lyžování. Hustá síť lesních silniček a cest se v zimě změní na opravdový ráj, který v České republice a střední Evropě jen těžko hledá srovnání. 180 kilometrů strojově upravovaných tratí nabízí optimální podmínky pro klasiku a bruslení, každoročně se u nás koná prestižní závod Jizerská padesátka. Přijeďte klidně na měsíc a každý den můžete jet jinou trasu. Dopoledne na sjezdovkách, odpoledne na běžkách a večer ještě můžete třeba na zahradě sáňkovat nebo stavět sněhuláka s dětmi.

 

Wellness, odpočinek a zábava

wellness

Bedřichov je jediné horské středisko v České republice, kam jezdí MHD ze dvou velkých měst – Liberce a Jablonce nad Nisou. Obě města jsou vzdálena jen deset minut jízdy autem a nabízejí řadu možností pro relaxaci a zábavu po náročném sportovním dni nebo třeba při nepřízni počasí.

Aquapark Centrum Babylon Liberec se stal již téměř povinným termínem v kalendáři zimní dovolené, pěkné areály s tobogány a dětskými bazény ale nabízejí také plavecké stadiony v Liberci a Jablonci nad Nisou. Kdo bude chtít kromě těla potrápit i hlavu a děti nejen zabavit, ale i něco naučit, může navštívit třeba nové vědecko-naučné centrum iQLANDIA s iQParkem v Liberci. Hlavně ty nejmenší pak bude lákat návštěva libereckého Dinoparku, nebo vyhlášená zoologická zahrada s bílými tygry.

 

© PRIM Apartmány Bedřichov  |  telefon: +420 720 520 670  |  e-mail: info@primapartmany.cz